FOTOWOLTAIKA  NOWY SĄCZ

Fotowoltaika Nowy Sącz

Firma Elve w związku z dynamicznym rozwojem wychodzi także na przeciw Klientom nie tylko w Krakowie, ale także w innych miastach województwa małopolskiego. Nasza działalność jest dostępna teraz także w województwie małopolskim w Nowym Sączu. Instalacje fotowoltaiczne dla firm zyskują coraz więcej zwolenników, ponieważ fotowoltaika staje się coraz bardziej opłacalnym sposobem pozyskiwania energii. Przypomnijmy, że to co odróżnia panele fotowoltaiczne od ich słonecznych odpowiedników to możliwość magazynowania pozyskanego prądu i późniejszej jego sprzedaży oraz bezpośrednie zamienianie energii słonecznej w elektryczną – w przypadku baterii słonecznych można pozyskać jedynie energię cieplną.

Fotowoltaika Elve od teraz także w Nowym Sączu

Temat fotowoltaiki i dotacji na to przedsięwzięcie jest często podejmowany w mediach. Z uwagi na niekompletne informacje naszym Klientom chętnie doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania finansowe. Posiadamy także aktualną i rzetelną wiedzę dotyczącą programów wsparcia, które mogą być krajowe lub regionalne. Nabory wniosków o dofinansowania organizowane są w różnych trybach, na przykład ciągłym lub konkursowym, gdzie nabór ogłaszany 30 dni przed terminem zgłoszeń.

Zalety paneli fotowoltaicznych w firmie czy przedsiębiorstwie:

  • redukcja rachunków za prąd w firmie
  • uzyskanie niezależności od zakładu energetycznego
  • stopa zwrotu w wysokości ok. 10-15% w skali roku

 

Fotowoltaika w Nowym Sączu - Elve

Fotowoltaika w takich miejscowościach Małopolski jak Nowy Sącz nie musi być tylko opłacalną inwestycją dla firm, ale także dla gospodarstw domowych. Oszczędzając jednocześnie możesz chronić środowisko. Wydaje się nierealne? Gwarantujemy, że tak jest! Średnio dla przedsiębiorstwa zwrot z inwestycji następuje po 7 latach, a w przypadku gospodarstw domowych jest to 10 lat. Po tym okresie tylko zyskujesz. Panele mają żywotność nawet ponad 25 lat więc nie musisz obawiać się kosztownych napraw i dodatkowych inwestycji. Jeśli uważasz, że to za skomplikowane rozwiązanie, czujemy się zobligowani, żeby rozwiać Twoje wątpliwości. Instalacja fotowoltaiczna jest praktycznie bezobsługowa. Po jej montażu nie będziesz musiał nic przy niej robić, a specjaliści będą Ci potrzebni jedynie do rutynowej kontroli.

Nie musisz już czekać, kiedy władze Nowego Sącza podejmą odpowiednie kroki w kierunku ochrony środowiska. Weź sprawy w swoje własne ręce, skorzystaj z programu PROSUMENT lub innych dotacji na fotowoltaikę dla Twojego domu i biznesu.

Kamil Bielak - koordynator ds. fotowoltaiki w Nowym Sączu
Kamil Bielak

Koordynator ds. fotowoltaiki w Nowym Sączu

telefon: 889 209 008

e-mail:  k.bielak@elve.pl

Teren działania w województwie Małopolskim: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Dąbrowa Tarnowska, Andrychów, Olkusz, OświęcimMaków Podhalański, Myślenice, Chrzanów, Dobczyce, Wadowice, Skawina, Trzebinia, Niepołomice, Miechów, Nowy Targ.

Zostaw nam swój numer

Skontaktujemy się z Tobą!


Elve - Fotowoltaika Kraków

Elve sp. z o.o. sp. k.
Retoryka 1
31-108 Kraków

Adres e-mail: info@elve.pl
Telefon: 12 200 21 00

KRS: 0000561231
NIP: 6772389604
REGON: 361651551

Kapitał zakładowy w całości opłacony