Fotowoltaika Bielsko-Biała

Herb Bielsko Biała: fotowoltaika

Popularność fotowoltaiki w Polsce z miesiąca na miesiąc dynamicznie rośnie. Z tego też powodu firmy, które zajmują się tym tematem często rozszerzają swoją działalność. Oprócz Klientów indywidualnych coraz częściej podejmują się zamówień pochodzących od małych, średnich oraz dużych firm. Firma Elve z uwagi na dużą ilość zapytań z województwa śląskiego, postanowiła rozszerzyć działalność także na ten region.

Źródło: Bielsko-Biała – wikipedia

Od tej pory nasi przedstawiciele handlowi obsługują także przedsiębiorstwa z Mysłowic, Bielsko-Białej, Katowic i innych miast w tym województwie.

Inwestowanie w fotowoltaikę: Bielsko-BiałaDlaczego fotowoltaika dla firm jest przydatna?

    • pozwala znacznie zredukować rachunki za energię elektryczną, które firma otrzymuje
    • zapewnia tak ważną w dzisiejszym świecie niezależność
    • jest coraz częściej sposobem zarobku, ponieważ jak inwestycja się zwróci, nadmiar energii można odsprzedawać

Na Śląsku znajduje się wiele firm, zakładów produkcyjnych i przemysłowych, które swoje ogromne powierzchnie dachu mogą wykorzystywać do zamontowania na nich paneli fotowoltaicznych. Za granicą jest to już zjawisko powszechne, że duże hale czy przedsiębiorstwa są pokryte instalacjami tego typu.

Teren działania Elve w województwie śląskim: Katowice, Bielsko-Biała, Mysłowice, Sosnowiec, Gliwice, Częstochowa.

 

Mysłowice

Herb Mysłowice: fotowoltaikaMysłowice to miasto położone na śląsku, położone nad rzeką Przemszą. Jest to klimatyczna miejscowość, którą można uznać, za idealny przystanek w dalszej podróży. Niedaleka odległość od Katowic, Sosnowca czy innych dużych miast w tym regionie sprawia, że dojazd do pracy nie jest kłopotliwy. Na terenie Mysłowic znajdują się liczne zabytki i miejsca warte odwiedzenia. Miasto posiada zabytkowy urząd miejski, liczne zabytkowe kościoły, kamienice czy pomniki. Liczne restauracje oferujące wyśmienitą śląską kuchnię i piękna okolica sprawiają, że miasto jest często odwiedzane przez turystów. W Mysłowicach znajdują się także zakłady produkcyjne i rozwija się silnie przemysł, stąd zainteresowanie fotowoltaiką.

 

Kamil Bielak koordynator ds. fotowoltaiki w Bielsku-BiałejKamil Bielak
Koordynator ds. fotowoltaiki w Bielsku-Białej i Mysłowicach

telefon: 889 209 250
e-mail:  k.bielak@elve.pl

 

Zostaw nam swój numer

Skontaktujemy się z Tobą!


Elve - Fotowoltaika Kraków

Elve sp. z o.o. sp. k.
Retoryka 1
31-108 Kraków

Adres e-mail: info@elve.pl
Telefon: 12 200 21 00

KRS: 0000561231
NIP: 6772389604
REGON: 361651551

Kapitał zakładowy w całości opłacony