KARIERA

Stażysta w dziale technicznym

Fotowoltaika dla firm. Elve KrakówElve to firma, która powstała by przyspieszyć rozwój energetyki słonecznej w Polsce. Przyświeca nam długoterminowa wizja oparta jednak o codzienne staranie o dobre wyniki. Stawiamy na dynamiczny rozwój ludzi w naszym zespole, ponieważ wiemy, że to najlepsza droga do sukcesu firmy. Jeśli wiążesz swoją przyszłość z OZE i chcesz się rozwijać w kierunku instalacji systemów fotowoltaicznych zapraszamy do złożenia aplikacji. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko stażysty ds. technicznych

Wymagania:

  • Student kierunków: elektrotechnika, energetyka, inżynieria środowiska lub podobnych,
  • Podstawy elektrotechniki,
  • Podstawowa znajomość programu AutoCAD,
  • Umiejętności manualne,
  • Znajomość budownictwa ogólnego,
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • Samodzielność myślenia i działania,
  • Orientacja na cele,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się.

Najważniejsze obowiązki:

  • Projektowanie instalacji fotowoltaicznych,
  • Uczestnictwo w budowie instalacji fotowoltaicznych,
  • Uczestnictwo w przygotowaniu ofert handlowych,
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji technicznej i finansowej dla klientów,
  • Pomoc w przygotowaniu materiałów marketingowych,
  • Komunikacja z klientami, dostawcami i podwykonawcami.

Oferujemy:

  • Szkolenia praktyczne w zakresie wykonywania najważniejszych obowiązków,
  • Szybkie tempo nauki,
  • Pracę w młodym zespole w firmie o przemyślanej kulturze organizacyjnej promującej szybki rozwój pracowników i wysoką jakość obsługi klientów,
  • Wynagrodzenie na podstawie Umowy Zlecenia z systemem premiowym,
  • Możliwość dłuższej współpracy po zakończeniu stażu.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i ewentualnie listu motywacyjnego na adres rekrutacja@elve.pl

ZOSTAW NAM SWÓJ KONTAKT

ODEZWIEMY SIĘ SZYBKO

Sprawdź Elve Kraków

Elve - Fotowoltaika Kraków

Elve sp. z o.o. sp. k.
Kazimierza Wielkiego 58/7
30-074 Kraków

Adres e-mail: info@elve.pl
Telefon: 12 200 21 00

KRS: 0000561231
NIP: 6772389604
REGON: 361651551

Kapitał zakładowy w całości opłacony